Mezoterapi

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi mezoterapi uygulaması dünya genelinde cilt yenileme, anti-aging, bölgesel zayıflama, selülit, çatlaklar, lekeler, yara izleri, saç tedavisi, akut ve kronik ağrı, spor yaralanmaları, çeşitli deri hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Mezoterapi cilt altındaki kolajen ve elastin gibi yapıları uyararak etkisini gösterir. Bu şekilde o bölgedeki kan dolaşımı, lenfatik dolaşım ve immün cevap düzenlenir.

 

H100 GENÇLİK AŞISI

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi H100 gençlik aşısı uygulaması vücudumuzda doğal olarak bulunan ancak yaşlanma ile azalan Hyaluronik asit ve Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin gibi temel amino asit içeriğine sahip patentli bir serumdur.  Türkiye' de ilk ve tek Mannitol içeren cilt gençleştirme kokteyli olan H100 içerisinde bulunan Mannitol sayesinde Hyaluronic asidin dokudaki ömrünü uzatır.

 

JALUPRO GENÇLİK AŞISI

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi jalupro gençlik aşısı kırışıklıkları, sarkmaları, ciltteki cansızlığı gidermek için günümüzün etkili cilt gençleştirme uygulamalarından biridir.

 

JALUPRO GENÇLİK AŞISI AVANTAJLARI NELERDİR ?

-Deri elastikiyetini yeniden kazandırır

-İnce kırışıklıkları giderir

-Cildin kaybetmiş olduğu nemi ve canlılığı yeniler,

-El, boyun, dekolte ve yüz bölgelerinde uygulanır.

-Daha genç bir görünüm sağlar.

-Canlı ve parlak bir görünüm gözlemlenir.

-Sonuçları etkili ve çabuk görülür.

-Etkisi uzun süre kalır.

 

KOLAJEN AŞISI

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kollajen aşısı derideki elastikiyet ve parlaklığın yeniden sağlanması ve kırışıklıkların açılması amacı ile cildin yeniden yapılandırılmasını sağlayan bir uygulamadır.

 

SOMON DNA (GENÇLİK AŞISI)

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi Somon DNA’sı cilt gençleştirmede kullanılan en doğal yöntemlerden biridir. İnsan DNA’sına en yakın DNA’dır. Somon balığından elde edilir ve cilt gençleştirme tedavisinde kullanılır. Somon DNA’sı cildin su tutarak nemini korumasına, cildin yenilenmesine yardımcı olur. Kırışıklıkları giderip yaşlanma etkilerini büyük ölçüde azaltır. Cilt yıllar önceki haline döner.

 

PRP

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi PRP işlemi koldan alınan birkaç ml kan özel bir tüpte santrifüj edildiğinde trombositten zengin özel sıvı ayrışır. Bu sıvıya PRP denir. PRP uygulaması ise bu serumun kişiye çeşitli yöntemlerle geri verilmesi işlemidir. Bu plazma kanın alındığı kişiye tekrardan istenilen bölgeye cilt altına enjekte edilir.

 

SAÇ PRP

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi saç ekimi esnasında yapılan PRP, ekim işleminin ardından yara iyileşmesini ve saç büyümesine hız kazandırmak hedefiyle uygulanan bir yöntemdir. PRP tedavisi ile ulaşılmaya çalışılan hedef ise, dökülmeye başlamış, gücünü ve sağlıklı yapısını yitiren saç köklerinin yeniden canlandırılmasıdır.

 

DERMAHEAL-GÜNEY KORE - SAÇ KÖK HÜCRE

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dermaheal işlemi kök hücre tedavisi ile uyuyan saç kökleri uyarılarak saçların sağlıklı bir şekilde büyümesi, güçlenmesi ve dökülmenin durması sağlanabilmektedir.

 

GÖZ ALTI MORLUK TEDAVİSİ

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi göz altı morluk tedavisi bugün her 6 kişiden birinde rastlanan ve estetik dışı görüntüsü ile "panda göz” olarak da tabir edilen cilt pigmentasyon sorunlarından birisidir. Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi çözüm odaklı kaliteli ekipman ile göz altı morluk sorununuzu çözmektedir.

 

GIDI LİPOLİZ

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi gıdı lipoliz yöntemi ile vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan ve rahatsız bir durum yaratan istenmeyen yağların bölgesel olarak alınmasını sağlayan tedavi şeklidir.