Kavitasyon

NİRVANA FARKIYLA KAVİTASYON

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kavitasyon işlemi anestezisiz, iz bırakmadan, ağrısız, sızısız bir şekilde vücudu eritmek anlamına gelip liposuction uygulamasının risksiz bir alternatif şeklidir. Sonuç ise yağ hücrelerinin erimesi şeklindedir.

 

KAVİTASYON NASIL UYGULANIR?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi son teknoloji ultrasonik kavitasyon makinesi, yağ hücrelerinin duvarlarını parçalamak için yüksek frekanslı ses dalgalarını kullanır. Yağ hücrelerinin içeriğini vücudunuzun akışkan alanlarına sızdırmasına sebep olur. Buradan lenf sistemi bu atık malzemeyi alır ve karaciğer tarafından işlenen atık ter, idrar ve dışkı olarak ortadan kaldırılır.

 

KAVİTASYON İŞLEMİNİN FAYDALARI NELERDİR?

-Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kavitasyon işlemi ile geleneksel kilo verme yöntemleri tarihe karışıyor. Diğer kilo verme yöntemleri aç hissetmenize ve vücudunuzun kendini koruma moduna almasına sebep olur.

-Bu, metabolizmanın yavaşladığı böylece vücudunuzun enerjiyi daha verimli harcamaya başladığı böylece de kilo vermenizin, yağ yakmanızın zorlaşacağı anlamına gelir. Buna karşılık birkaç kilo fazladan depolayacaktır.

-Bunlara karşılık kavitasyon, vücudunuzun oluşabilecek ihtimallere karşı yağ depolamak için sizinle savaşmasını engeller.

-Yağ, vücudun kendi filtrasyon sistemiyle işlenerek doğal olarak atılır. Cerrahi yöntemlerle karşılaştırıldığında; yara izi, ağrı, kanama, enfeksiyon riski olmayan, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmayan bir yöntemdir.

 

KAVİTASYON İŞLEMİ KİMLERE UYGULANIR?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nde hamile ve emziren kadınlara, kalp rahatsızlığı olanlara, kanser hastası olanlara, tümörü olanlara, epilepsi olanlara, aşırı yüksek veya düşük kan basıncı olanlara önerilmemektedir.

 

KAVİTASYON HANGİ SIKLIKLA UYGULANIR?

Merkezimizde kavitasyon işlemini 3-7 gün arayla sağlıklı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Tabii ki ne kadar sık uygulanırsa sonuçları o kadar hızlı olacaktır.