Kaş Kontürü

NİRVANA FARKIYLA KAŞ KONTÖRÜ

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi profesyonel kalıcı makyaj uzmanları ile uygulanmaktadır.

 

KAŞ KONTÖRÜ(PUDRALAMA)

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kaş kontörü işleminde kozmetik olarak kaş bölgesini yeniden yaratmak ya da o bölgeyi doldurmak için kullanılır. Seyrek kaşların araları doldurulur. Yapılacak uygulama ile bozuk kaş şekli düzeltilebilir, düşük kaşlar kaldırılabilir, tıbbı nedenler ile dökülmüş kaşların yerine yeni kaş tasarlanabilir veya seyrek kaşların araları doldurulabilir.

 

KAŞ KONTÜRÜ(PUDRALAMA) FAYDALARI NELERDİR?

-Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kaş kontürü işlemi alanında profesyonel kalıcı makyaj uzmanları ile yüz hattınıza en uygun altın oran ölçüleri ile yapılmaktadır.

-Kaşların uç kısımlarınının aşağıya doğru sarkması kişiyi göründüğünden daha yaşlı ve yorgun gösterir.

-Bu durumda kaşınızı hiçbir estetik operasyon olmadan yukarıya çekerek en az 6 yaş daha gençleştirmesini ve daha estetik yüz hatlarına sahip olmanızı sağlayabilir. 

-Kalıcı Makyaj ilk yapıldığında size olması gerekenden daha koyu, dolayısıyla da kalın gelebilir. Fakat kısa sürede bu durum değişir, cilt kendini yeniler ve pigmentler doğal bir görünüme kavuşur.

-Makyajın iyileşip doğallaşması 5 gün sonra kendini belli eder 15 gün sonra da son bulur. Bu makyaj sayesinde kaşınızda istediğiniz her türlü değişiklikleri yapabilirsiniz.

 

KAŞ KONTÜRÜ(PUDRALAMA) KİMLERE UYGULANIR ?

 

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kaş kontürü uygulaması tıbbi bir sorun nedeniyle kaşları olmayan kişilere

-Seyrek veya yarım kaşlara sahip kişilere,

-Daha kavisli kaş sahibi olmak isteyenlere,

-Kaşlarını vurgulamak isteyenlere,

-Kaşlarını almakta ve şekillendirmekte sıkıntı yaşayanlara,

- Bozuk kaş şekli olanlara uygulanır.