Kalıcı Makyaj

NİRVANA FARKIYLA KALICI MAKYAJ

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj uygulaması mikro pigment genel uygulamasıdır ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir. Kalıcı Makyajda kullanılan ürün bitki özlü olup alerjik reaksiyon yaratmaz. Bu ürünler yüz bölgesi kalıcı makyaj için özel tasarlanmıştır.

Nirvana Estetik ve Güzellik Kalıcı makyaj ürünleri katkı ve koku maddeleri içermez. Kalıcı Makyaj işlemini dövme ile karıştırmamak gerekir. Kalıcı makyai jle dövmenin en büyük farkı ciltteki kalıcılık süresidir. Kalıcı makyajda kullandığımız tüm ürünler bitkisel olduğu için zaman içerisinde yavaş yavaş ciltten silinerek kaybolur.

 

KALICI MAKYAJ UYGULAMASI NE KADAR KALICIR?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj işlemi ömrü genel olarak 1-3 yıl arasındadır. Ancak bu süre kişinin cilt yapısına, yaşına ve yaşadığı çevresel faktörlere göre değişir. Deri altındaki renkli pigmentler cilt yenilendikçe azalır, solar ve sonunda tükenir. Bu nedenle belli aralıklarla Kalıcı makyaja rötuş yapılması gerekir. Açık renkli ciltler esmer ciltlerden daha hızlı yenilenir. Bunun doğal bir sonucu olarak kalıcı makyaj daki kalıcılık süresi biraz daha kısalır. Esmer ciltler bu açıdan daha şanslıdır. Ayrıca yaş ilerledikçe cildin yenilenmesi yavaşladığından kalıcı makyajın ömrü uzar.

 

 

NİRVANA FARKIYLA KALICI MAKYAJ SİLME

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj silme işlemi etkili özel serumlar ile gerçekleştirilmektedir. Beğenmediğiniz veya şekli bozulan kalıcı makyajınızı uzman ekibimize sildirebilirsiniz.

 

KALICI MAKYAJ SİLME

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj silme işlemi son dönemlerde özellikle kadınların tercih etmiş olduğu uygulamalardan biri olan kalıcı makyajın, bir süre sonra bazı nedenlerden dolayı silinmek istenmesidir. Bu makyajdan memnun kalmamanız, sıkılmanız ve benzeri durumlarda kalıcı makyaj silme yöntemleri kullanılarak silme işlemi yaptırabilirsiniz.

 

KALICI MAKYAJ NASIL SİLİNİR ?

LAZERLE KALICI MAKYAJ SİLME

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı makyaj silme işlemi ile deri altına işlenen kalıcı boya pigmentlerinin dağıtılması ve kalıcı makyaj uygulanan bölgenin eski haline kavuşması birkaç seansta yapılabilmektedir.

 

SOLÜSYON İLE KALICI MAKYAJ SİLME

Kalıcı makyaj silme losyonu, deri altına işlenmiş olan boya pigmentlerinin yumuşatılmasını sağlamakta ve bu sayede de pigmentlerin deri yüzeyine çıkmasına yardımcı olmaktadır. Kalıcı makyaj temizleme losyonu, kalıcı makyaj silme yöntemleri içinde en çok tercih edilmesi gereken yöntemlerden biridir. Renk pigmentlerinin losyon sayesinde deri üzerine çıkmasına yardımcı olan bu işlem sonrasında bölgede küçük kabarmalar görmeniz mümkündür. İlk seans sonrası oluşan bu küçük yaralar 2 gün içerisinde geçecek ve yerini hafif pembe bir renge bırakacaktır.