Kalıcı Eyeliner

NİRVANA FARKIYLA KALICI EYELİNER

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner uygulaması ile makyaj yapmak için kozmetik ürünlerine vereceğiniz zaman ve parayı farklı şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

KALICI EYELİNER

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner işlemi tıpkı makyaj yaptığınızda sahip olduğunuz eyelinerın kalıcı olması durumudur. Bu yöntemle her zaman düzgün ve yeni çekilmiş bir eyeliner çizgisine sahip olabilirsiniz. Eyeliner ile sade bir makyajınızı bile tek bir çizgi ile mükemmel bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Üstelik akma ve dağılma gibi sorunları ile karşılaşmanıza neden olmadan her anın tadını çıkarabilirsiniz.

 

KALICI EYELİNER NASIL UYGULANIR ?

-Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner yapımı yaklaşık yarım saat ile 1 saat gibi bir sürede gerçekleşir.

-Bu süre boyunca öncelikle göz kapağınıza örnek bir eyeliner çizgisi çekilir.

-Bu çizgi, çoğunlukla kişinin elde etmek istediği eyeliner çizgisi ile birebir uyum göstermelidir.

-Kişinin kişisel istek ve ihtiyaçlarına göre bir eyeliner çizgisinde karar kılındıktan sonra kalıcı eyeliner boyaları hazırlanır.

-Özel kalıcı eyeliner kalemi, önce bu boyalara batırılır ardından da örnek kalıcı eyeliner çizgisi üzerinden geçerek kalıcı eyeliner boyalarının enjekte edilmesi sağlanır.

-Noktada belirtmekte fayda vardır ki uygulamanın hemen öncesinde göz kapağına etkili bir lokal anestezi kremi uygulanır, böylece kişi enjeksiyon esnasında herhangi bir acı ile karşı karşıya kalmaz.

-Enjeksiyon süreci tamamlandıktan sonra kalıcı eyeliner işlemi de tamamlanmış olur.

 

KALICI EYELİNERİ KİMLER YAPTIRABİLİR ?

-Zamanı olmayıp çalışan kadınlar.

-Sürekli makyajlı görünmek isteyenler.

-Yüzünde değişiklik arayanlar.

 

KALICI EYELİNERİN DAHA UZUN SÜRE KALICI KALMASI NASIL SAĞLANIR ?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi kalıcı eyeliner işlemi ile sorunsuz kalıcı eyeliner uygulaması geçirmek ve kalıcı eyelinerınızın mümkün olduğunca uzun yıllar size hizmet etmesini sağlamak için sizin de uygulayabileceğiniz taktikler vardır. Uygulamanın akabinde kalıcı makyaj uzmanınızın size önerdiği bakım ipuçlarını harfiyen uygulayın.

-İlk 24 saat gözlerinize su temas ettirmeyin.

-Boyanın daha kalıcı olması için gözlerinize ağır kimyasallar içeren kozmetik malzemeleri sürmeyin.

-Eğer kalıcı makyaj uzmanınız, uygulaması sonrası sizden bir kontrol randevusu talep ettiyse bu randevuyu aksatmayın.

 -Randevu esnasında birkaç ekstra rötuş ya da tamamlayıcı uygulama gerekebilir; bu uygulamalar da kalıcı eyelinerınızı daha kalıcı hale getirebilir.

-Uygulama sonrası ilk 1 sene içerisinde beklenmedik solma ya da silinme meydana gelirse kalıcı makyaj uzmanınız ile iletişime geçin.