Hydrafacial

NİRVANA FARKIYLA HYDRAFACİAL

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi son dönemlerin en popüler cilt bakım uygulamalarından biri olan Hydrafacial cilt bakımı uygulamasını Nirvana kalitesi ile son teknoloji cihazlar ve uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir.

 

HYDRAFACİAL(AMERİKAN CİLT BAKIMI)

En etkili yaşlanma karşıtı bakım yöntemi olan Hydrafacial Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi tarafından uzman kadrosunun uyguladığı cilt yenileme, akne ve leke tedavisinde de kullanılan bir cilt bakımı işlemidir. Vakum yöntemi ile çalışarak cildi derinlemesine temizleyen son teknoloji cihazımız, enjeksiyon ve benzeri yöntemler içermediği için Hydrafacial tamamen ağrısız ve acısız bir cilt bakım uygulamasıdır. Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nin kullandığı geliştirilmiş son teknoloji cihazlarımız sayesinde cilde zarar vermeden, cildin yenilenmesini sağlayan, daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilen uygulamadır.

 

HYDRAFACİAL NASIL UYGULANIR ?

YÜZEYSEL TEMİZLİK

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nin son teknoloji cihazları ile cildin en üst tabakasının manuel bir şekilde temizlik işlemiyle başlanır, ardından basit bir peeling uygulamasıyla cilt yumuşatılır ve cildin ölü deriden temizlenmesi sağlanır.

DERİNLEMESİNE TEMİZLİK

Bu aşamada Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nin uzman estetisyenleri, ciltteki ölü hücrelerin ve cildin ikinci katmanında kalan ölü derilerin dökülmesi için gerekli solüsyonları kullanılır. Daha derin bir peeling olarak da adlandırılabilecek bu işlemde dökülecek olan ölü derilerin vakumlanarak ciltten uzaklaştırılması sağlanır.

ARINDIRMA

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi uzmanları tarafından derinlemesine temizlenen cilt iyice yumuşar. İkinci katmanda, barınan sivilce ve siyah noktalarında arındırılmasına ve vücuttan sonraki süreçlerde atılmasına yardımcı olur. Vücuttan uzaklaştırılmış olan ölü derinin tahriş yaratmaması için çeşitli özütler ile cilt yatıştırılır.

NEMLENDİRME VE SERUM İŞLEMLERİ

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nin kullandığı özel karışım serumlar ile bebeklerde olduğu gibi tertemiz bir yapıya sahip olan cilt, bazı özel yağlar ve su ile ihtiyacı olan nemi kazanır. Bu son işlemde pul pul dökülmüş olan cildinizin nemi için gerekli ihtiyaçlarını giderip doyurulması sağlanır. Cilt, ışıltısını ve doygunluğunu kazanacak şekilde suyla beslenir, cilt yapınıza uygun gerekli özütlerle de cildinizin eski ışığının kazanılması ve temizliği elde edilmiş olur.

 

HYDRAFACİAL UYGULAMASININ FAYDALARI NELERDİR?

-Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nde yaptırılan hydrafacial işlemi acı, ağrı ve sızı hissettirmediğinden son derece konforlu bir işlemdir.

-Cildi tahriş etmez. Kızarıklık, şişlik, ödem oluşturmaz.

-Derinlemesine temizlik ve bakım sağladığından, uzun süre etkilidir.

-Uygulama sonrasında cilt, pamuk gibi yumuşak, pürüzsüz ve parlak olur.

-Cildin nefes almasını sağlayarak sağlıklı bir görünümü beraberinde getirir.

-Cilt tonunda var olan dengesizliklerin giderilmesinde etkin çözüm sunar.

-Genişlemiş gözeneklerin daralmasını, akne, siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar.

-İnce çizgi ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.

-Cildin nem dengesini korur, aşırı yağlanmaların önüne geçer.

-Cilt elastikiyetini artırır.

-Her mevsim uygulanabilir.

-Uygulama sonrasında kişi, hemen normal hayatına dönebilir.

 

HYDRAFACİAL KİMLERE UYGULANIR?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi’nde her yaş grubuna ve cilt tipine uygulanabilir.

 

HYDRAFACİAL SEANS SIKLIĞI NEDİR?

Merkezimizde her 28 günde bir uygulanabilir. Seans süresi 3-6 seans aralığındadır. Yaklaşık 30 dakika işlem süresi vardır.

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi seans odalarında güzellik uzmanları eşliğinde yapılan hydrafacial işlemi son derece güvenilir ve sonuç odaklı bir yöntemdir.