Dudak Pigmentasyonu

NİRVANA FARKIYLA DUDAK PİGMENTASYONU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak pigmentasyonu işlemi alanında profesyonel kalıcı makyaj uzmanları tarafından yapılmaktadır.

 

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak pigmentasyonunun üç çeşidi vardır. Bunlardan birincisi dudak çizginizi belirginleştirmek için yapılan kalıcı dudak kontürü, ikincisi kalıcı dudak renklendirme işlemi; dudağınızın rengini belirginleştirmek ya da farklı bir renkte olmasını sağlamak için dış çizgiye taşmadan uygulanır, üçüncüsü ise hem dudak çizginize hem de dudağınızın içine uygulanan pigmentasyon işlemi yani komple kalıcı dudak makyajıdır. 

 

DUDAK PİGMENTASYONU NASIL YAPILIR ?

-Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak pigmentasyonu işleminde ilk adım kalıcı makyaj uzmanınız ile birlikte renk skalasından istediğiniz rengi belirlemeniz ile başlar.

-Bu noktada sizin istekleriniz ve dudak kontürü uzmanınızın görüşleri harmanlanmalı ve ortak bir noktada buluşulmalıdır.

-Dudak kontürü renkleri ile seçim yapıldıktan sonra anestezik bir krem sürülerek dudak uyuşmaya bırakılır. Bu esnada kalıcı dudak renklendirme uzmanı yüzüne, dudak yapısına ve şekline göre bir tasarım ortaya çıkartır.

-Dudak pigmentasyon işlemi için tasarım aşaması da bittikten sonra kalıcı makyaj uzmanınız ile seçtiğiniz renk pigmentleri steril ve kişiye özel kalıcı makyaj iğnesi ile dudağınıza uygulanmaktadır.

 

DUDAK PİGMENTASYONU İŞLEMİ KİMLERE UYGULANIR ?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak pigmentasyonu işlemi isteyen herkese uygulanabilir.

Dudak kontürü uygulamasında renk seçimini takiben, öncelikle dudak çizginiz belirgin hale getirilir. Bunu takiben tüm dudağınıza tonlama yapılarak, seçtiğiniz renk tüm dudağınıza uygulanır. Bu sayede sınırları belirgin, daha canlı ve dolgun görünümdeki dudaklara sahip olursunuz.

Uygulama tamamlandığında, harika görünümlü dolgun dudaklarınıza kavuştuktan sonra artık ruj kullanmanıza gerek kalmaz. Yataktan kalktığınızda, duştan ya da havuzdan çıktığınızda veya yemek yedikten kusursuz görünümlerini koruyor olacak.

-Asimetrik ya da şekil bozukluğu olan dudaklara,

-Dudakları ince olan ve belirgin hale getirmek isteyenlere,

-İlerleyen yaşla birlikte dudak rengi solmuş ve dudak sınırları artık belirgin olmayan kişilere,

-Kaza, hastalık ya da sık tekrarlayan uçuklara bağlı olarak deforme olmuş dudak kontürü düzeltilmesinde,

-Ruj kullanmayı sevmeyen ya da alerjisi olanlara,

-Her an dudaklarının canlı ve doğal bir renkte görünmesini isteyenlere son derece uygun bir çözümdür.

 

DUDAK PİGMENTASYONU NE KADAR KALICIDIR?

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak pigmentasyon işlemi  6 ay- 1 yıl kalıcılığa sahiptir.