Dermal Dolgular

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi derhal dolgu işlemleri ile üzdeki hafif-orta dereceli kırışıklıkların ve derinleşen normal anatomik çizgilerin (burun kenarlarından ağız köşelerine uzanan ve nazo-labial fold adı verilen bölgeler gibi) yumuşatılması ile yüzünüzün kaybettiği hacim ve genç görünümün tekrar kazanılmasında oldukça etkili bir yöntemdir. Çeşitli içeriğe sahip dolgu maddeleri arasında en sık olarak kullanılan hyaluronik asit içeren dolgu materyalleridir. Hyaluronik asit insan vücudunda normal olarak bol miktarda bulunan bir madde olduğu için kullanımları oldukça güvenlidir. Uygulama sonrası vücudun metabolizma sistemine bağlı olarak 6-12 ay süre ile etkinliklerini korurlar.

 

JAWLİNE (ÇENE HATTI ESTETİĞİ)

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi jawline çene hattı estetiği çene hattı boyunca estetik açıyla uygulanır. Çene kıvrımlarının daha belirgin hale getirilmesi, görünümün değiştirilmesi amacıyla yapılır.

 

DUDAK DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi dudak dolgusu doğuştan dudakları ince olan veya yaşın ilerlemesi sonucu incelen ve bu incelikten mutsuz olan kişilere yapılır. Dudaklarını dolgunlaştırmak, kalınlaştırmak amacıyla uygulanan yönteme ve bu işlemde kullanılan malzemelere dudak dolgusu denir.

 

YANAK DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi yanak dolgusu işlemi yanakların ameliyatsız olarak dolgunlaştırılması işlemidir.

 

GÖZ ALTI DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi göz altı dolgusu tekniği sayesinde göz altlarında şişlik, morluk sorunları olan kişilerin ve cildin uzun zaman tekrardan yapılandırılması tek seferde mümkün olmaktadır. Bunların yanında ilerleyen yaşa bağlı göz altı sorunlarına da çözüm olmaktadır.

 

BURUN DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi burun dolgusu işlemi ile burnunuzdaki şekil bozukluklarını ameliyat olmadan düzeltilebilir. Ameliyatsız burun kaldırma ve burun ucu kaldırma olarak da bilinen dolgu burun sayesinde burundaki şekil bozukluklarını ameliyat olmadan giderilebilir. Ameliyatsız burun düzeltme, burun ucunuzdaki düşüklüğü ortadan kaldıracaktır.

 

ÇUKUR DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi çukur yara izleri dolgusu, deri altına uygulanan bir işlemdir. Derinin hangi katmanına uygulanacağı, yaranın türü, derinlik ve genişliğine bağlı olarak muayene sırasında belirlenir. Doğrudan yara izine enjekte edilen hyalüronik asit ile dolgu işlemi tamamlanır.

 

ÇENE UCU DOLGUSU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi çene ucu dolgusu ile çenedeki asimetri, çukurluk, eşitsizlik gibi pek çok sorun düzeltilebilirken yüz şekline uygun olarak çene şekillendirme işlemi de gerçekleştirilebilir.

 

NAZOLABİAL DOLGU

Nirvana Estetik ve Güzellik Merkezi nazolabial dolgu burun kanatlarından ağız kenarına inen çizgilerin giderilmesi için uygulanan bir dolgu uygulamasıdır.