Makyaj

KAŞ KONTÜRÜ

Kaşlar yüz ifadesini belirleyen en önemli unsurdur. Yüz şekline bağlı olarak altın oran tekniği ile demo çizimi ile beğeniye sunulan kaşlar, çoğu bitkisel boya çeşitleri ile yüz tipine uygun olmak kaydı ile istenilen renk ve şekilde yapılabilmektedir. Kalıcılık süresi cilt tipine bağlı olarak değişmekle birlikte, günlük hayatı kurtarıcı estetik bir görünüm oluşturmaktadır.

3D MİCROBİLADİNG

Doğal kalıcı kaş görünümü için tek tek belirlenmiş kaş kılı çizimleri ile yapılan uygulama kalıcılık süresi uzun bitkisel boyalar yardımıyla uygulamaya sunulmaktadır.

EYELİNER & DİPLİNER

Tercihe göre üst veya alt kirpik diplerine bakışları derinleştirmek amaçlı yapılan uygulama estetik anlamda yüze güzel bir ifade kazandırır.

DUDAK RENKLENDİRME

Dudak pigmenti zayıf, dudak kontürü belirsiz veya asimetrik anlamda bozuk olan dudak sınırları veya dudak yüzeyi için yapılan uygulama farklı bir çok renk çeşidi ile kalıcı makyaj işlemi olarak yapılmaktadır.

FONDOTEN

Ciltte renk eşitliğini sağlamak amaçlı kişiye özel microiğneler yardımı ile cilt altına yerleştirilen bitkisel boya pigmentleri, kalıcı ve estetik bir görünüm sağlamaktadır.

İPEK KİRPİK

Medikal yapıştırıcı ile yerleştirilen J veya C tipi yapay kirpiklerin kirpik dibi boyunca sıralanması işlemidir. Kullanım ömrü kirpik bakım rutinine göre değişmektedir. Klasik, 3D, 6D gibi yoğunluk isteminize göre değişen tipleri vardır. Bakışlara anlam kazandıran uzun ve gür kirpikler estetik anlamda da yüz güzelliğini vurgulamaktadır.

MAKYAJ SİLME

Özel solüsyonlar yardımı ile hatalı veya artık beğenmediğiniz kalıcı makyaj işlemleri, kusturma işlemi ile eski haline gelmektedir.